KONST / Litografier / Färglitografi 15264207
nr 1526 4207
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Tryckt signatur. Färglitografi, bildmått: 64x55 cm, yttermått inklusive ram: 85x73 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
måndag 6 mars 2023
kl 18:50:19
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg